.Halı yıkama hizmetimizden sonra
doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
“Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte tüm bayanlarımız bahar temizliği yapmak isteyecektir. Fakat halınızı kendiniz yıkar iseniz halınızın deseni solabilir ayrıca rengi de akabilir. Üstelik halınızı kurutma işlemi de oldukça uzun da süreceği için halınız ıslak kalarak koku yapabilmektedir. Bu koku kalıcı durumda olabilir. Yani halınızı serdiğinizde odanızı kötü bir koku kaplayabilir. İşte tüm bu durumlardan kurtulmak için yapılması gereken şey aslında bellidir. Tabi ki yapmanız gereken tek şey dikmen halı yıkamayı aramaktır

2

Hızlı ve profesyonel çözümler için bize ulaşmalısınız;
şark hereke halım yıkama
Size bir telefon kadar yakın olan firmamız uzman ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Bir telefon ederek ya da internet sitemize girip adresiniz ile birlikte numaranızı ve halınızın hangi tarihte alınmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli. İstediğiniz tarihte evinize gelip halılarınızı alıyor özel deterjanlarımız ve makinelerimiz ile yıkama işlemini gerçekleştirip ardından halılarınızı özel makinelerimizde kurutup yine söz verdiğimiz tarihte halınızı evinize teslim ediyoruz.

Halılarınız hem steril hem de lekesiz olduğu gibi oldukça güzel kokacaktır. Üstelik rengi ilk aldığınız gün ki gibi parlak olacak ve desenleri oldukça düzgün duracaktır. Oldukça kısa süren bu işlemler sayesinde halınıza oldukça kısa zamanda kavuşacaksınız. Üstelik temiz halılarınıza kavuşur iken hiç yorulmayacaksınız. Bizi herkese tavsiye edecek ve tüm halılarınızı bize yıkatacaksınız.

ŞARK HEREKE HALI YIKAMA

0507 749 5468

bütün eldokuma halı tamirlerinin yanıda ipek halısınıda tamir etmektedir. iletişim bölümünden detaylı olarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.ankara-halı-yıkama-300x150antika halı tamiri ankara
Ankara Halı Tamiri olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız başlıca faaliyetlerimiz Halı Tamiri, Halı Saçak Tamiri, ipek Halı Tamiri, Kilim Tamiri, Eski Halı Tamiri, Antika Halı Tamiri, Eski Kilim Tamiri, Antika Kilim Tamiri, Eski İpek Halı Tamiri, Antika ipek Halı Tamiri, El dokuması Halı Tamiri, Eski El dokuması Halıların değerleri hakkında Expertiz hizmetleri ve satın alımı Kahve Lekesi Çay Lekesi Boya Lekesi Ruj Lekelerinin Çıkarılması Halı Yanıklarının Tamiri Boya Kusması ve HALI YIKAMA gibi Başlıca Hizmetlerimizden Bazılarıdır.. İster el dokuması, ister makine üretimi olsun; her halı kendine özgü işlemeler, desenlere ve üretim malzemelerine sahiptir. Kendine özgü desenler ve işlemeler halıya özel değer katmaktadır. Sürekli ayaklar altında ezilen ve yoğun şekilde darbe gören halının, deformasyona uğraması ve bozulması doğal bir sonuçtur. Deformasyona uğramış halının veya olası bozulmalara uğramış halının değerini koruması için düzenli bakım veya hemen müdahale edilmesi gerekir. Bakım ve temizlik konusunda ihmal edilen halının bozulmalara ugraması ve değerini kaybetmesi olası bir durumdur. Benzer malzemelere sahip olan kilimlerde de yapılacak ihmal sonucunda özellikle ilmekler yıpranarak açılır. Halılarda ise en çok karşılaşılan sorun saçak (Püskül) sorunudur. İşte bu noktada yılların getirdiği ustalık ve tecrübemiz ile Cengiz usta devreye girerek halılarınıza ve kilimlerinize yeniden hayat vermektedir..

halı tamiri ankara,
halı saçak tamiri ankara,
halı saçağı tamiri ankara,
halı saha tamiri ankara,
halı tamir bandı,
bünyan halı tamiri ankara,
deri halı tamiri,
eski halı tamiri ankara,
Ankarada eski halı tamiri,
hereke halı tamiri Ankara,
halı saçak tamiri ankara

halı saçağı tamiri ankara,
Ankara halı tamiri nasıl yapılır,
yanık halı tamiri Ankara, Ankara yırtık halı tamiri,
Ankara yün halı tamiri yapan Yerler, yanan halı tamiri Ankara,
yün halı tamiri Ankara, Antika Halı Tamiri Ankara, ….
halı püskülü tamiri nasıl yapılır,

Halı yıkama işlemi belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar elde edilebilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren hassas bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit etmektedir.

Halınız ilk günkü görünümünü zaman içinde kaybeder. Bu gündelik kullanımdan kaynaklanan geçici bir kirlenme veya doğru yöntemlerin uy

gulanmamasından kaynaklanan kalıcı bir hasardan ötürü olabilir.Ne şekilde olursa olsun gündelik kullanım içerisinde halılarda çeşitli lekelerin oluşması doğaldır. Önemli olan hangi lekeyi nasıl temizleyeceğiniz konusunda yeterli bilgiye sahip olmanızdır.Aksaray halı yıkama şikayetinizi 0312 564 09 29 NOLU TELEFONA MEM NUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZA
İLETE BİLİR SİNİZ ….halı yıkama hizmetimizden sonra
doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
eski halı tamiri ankara
“Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.
Ankara ŞARK HEREKE Halı Yıkama Firmasının Hizmetleri
Ankara halı yıkama firması metropol ilimizin nüfus ve yoğun sipariş talepleri şartlarına rağmen işini en mükemmel şekilde yapmaktadır. Halılarınız için isteyebileceğiniz bütün temiz koşulları sağlayan firmamız günün mesai saatleri içinde hizmet vererek itinalı çalışmalar yapmaktadır. Yaz ve kış en güzel temizlikler için seçtiğiniz firmamız bütün halılarınızı alarak en az bir hafta içinde teslim eder. Halılarınızı alırken verdiği sözde duran firmamız teslim sırasında evde olup olmadığınıza dair teyit aldıktan sonra halılarınızı getirir. Kapınızdan aldığı halıları size bıraktığı makbuzlar karşılında mis gibi kokularla size iade eder.
Bakteri ve Mayt Beslenmesine Son Verin
Ayağımızın altında bütün bir sene serili duran halılarınız zamanla içlerine toz çekerek bakteri üremesi için ortam oluşmasını sağlar. Havada uçuşan alerji riski yüksek olan tozlar özellikle hassas bünyeler için hastalanma riskini yükseltir. Halınızın içinde biriken tozları yüzeyinde oluşan lekeleri temizlemekle gideremezsiniz. Aksine tozlar dibe doğru daha iyi yerleşerek fark edilmez bir hal alırlar. Çırpılmayan ve apartman hayatında havalandırma ihtiyacını tam karşılayamadığınız halılarınız için en uygun tercih Ankara halı yıkama sistemi olmalıdır. İçindeki maytlara ve bakterilerin çoğalmasına izin vermeyin senede bir kere bile olsun bize temizleterek hastalık riskine son verin.
Halılarınız farklı dokumalarına göre ayırt edilerek başlanılan yıkama işinde çırpılma makineleri ile kolaylıkla tozları alınan halılar özel deterjanlı sularla içindeki kirleri yumuşatılarak çıkarılır. Çırpılma işlemi sırasında halınızın kopma riskleri göz önünde bulundurularak itinalı bir şekilde denetlenir. Bu işlem olmadan dipteki tozlar asla yüzeye çıkmayacaktır. Halı yıkamada ön koşul bu işlemi gerçekleştirmektir. Kullanılan deterjanların sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Halınızın ilmeklerini çürütmez ve delinme riski yaşatmaz. Halı üzerinde bulunan lekeler tam anlamıyla çıkarak tekrar gözükme ihtimali yoktur. Hatta bir sene leke tutmayacak olan halılarınızı yıl boyu silmek zorunda dahi kalmayacaksınız. Ankara halı yıkama şirketi sayesinde tam istediğiniz lekesiz temizliğe ulaşabilirsiniz. Yıkanma esnasında arkasında oluşabilecek sarı lekeler ihtimal vermeyen temizlik makinelerimiz halınızı bir bütün olarak temizler.
Ankara halı yıkama hizmeti
Battaniye ve Yorganlarınız Büyük Bir Titizlikle Yıkanır
Halı yıkama dışında ihtiyacınız olan battaniye ve yorganlarınızda yıkanır. Kışlık ve yazlık yorganlarınız içindeki dolgu ürünleri zarar görmeden yıkanarak size birkaç gün içinde teslim edilir. Bol su içinde kaliteli ürünlerle yıkanan yorganlarınızı ferah ferah üzerinize almak için sabırsızlanacaksınız. Bizimle çalışmak sizin yaptığınız en iyi karar olacaktır. Yıkama işinde kendini sürekli yenileyen firmamız kullandığı malzeme ve makine seçiminde en uygununu değil en kaliteli olanını seçmektedir. Birçok açılan firma arasından kendini gösterebilen Ankara halı yıkama firmaları halı, koltuk, battaniye ve yorganlarınız için mümkün olan koşulların hepsini sunmaktadır. Evinizde kullandığınız eşyalarınıza sizin kadar değer veren firmamız en hijyenik koşullarda yıka işlerini yapar.
Ankara halı yıkama fabrikası
Bize Ulaşmak Çok Kolay
Yılın bütün kirini, isini ve kötü kokularını çeken halılarınız için hemen bizi arayın. Web sayfamız ve telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaştığınızda anında uygun Mamak Koltuk yıkama fiyatları mukabilinde hizmeti başlar. Kapınıza hemen ertesi gün gelecek olan firma çalışanlarımız işinin ehli ve sizin istediklerinizi anlayabilecek kapasitede iş yapmaktadır. Bize emanet ettiğiniz bütün kullanım eşyalarınız en geç bir hafta içinde tekrar kapınızda olacaktır. Belirttiği gün eşyalarınızı getirecek olan firmamız güven duymanız sizin nazik hareketinizden ve bizim iyi çalışmamızdan ileri gelmektedir. Bizimle çalışmaktan asla pişman olmazsınız. Güven duygunuzu kazanmak bizim düsturumuz olmuştur.