slide1

Kış aylarının bitmesi ile birlikte her kadının yapmak zorunda olduğu bahar temizliğinde belki de düşündüren en çok şey halı yıkamaktır. Yıkaması da kurutması da ayrı bir dert olan halılarımızı yıkar iken sağlığımızı kaybetmekte cabası olacaktır.

Aynı zamanda halıda oluşan lekeleri de çıkaramaz iseniz halınızı boşu boşuna yıkamış olacaksınız. Aynı zamanda halılarınızı soğuk su ve elinize geçen herhangi bir deterjan ile yıkarsanız deseni bozulup rengi de solabilir. Üstelik kuruması da oldukça zaman alacaktır ve birçok halı yıkandıktan sonra ıslak kaldığı için koku da yapacaktır.

ŞARK HEREKE halı yıkamayı tercih ederseniz;

Birçok dertlerden kurtulmak aslında çok kolaydır. Size bir telefon kadar uzak olan

ŞARK HEREKE Yıkama Şirketi sayesinde yepyeni pırıl pırıl ve temiz halılara kavuşmak aslında oldukça kolay. Bize telefon ederek adresinizi veriyorsunuz istediğiniz zaman gelip halınızı evinizden alıyoruz söylediğimiz tarihte halınızı steril etmiş olarak yine evinize kadar getiriyoruz.

Ayrıca halınız eskisinden daha canlı renklere kavuşmuş oluyor. Ankara’nın en güzel ve kaliteli yıkama yapan şirketimiz bünyesinde çalıştırdığı uzman elemanlar sayesinde halınız eskisinden daha da güzel bir görünümde olacaktır. Kullandığımız özel makineler sayesinde halınız hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. Ayrıca yıkama yapar iken kullandığımız özel deterjanlar sayesinde halılarınız steril olacak oldukça hoş kokacak ve lekesi olmayacaktır.

Evinizde çocuk varsa buna daha fazla özen göstermelisiniz;2

Özellikle çocuklu evlerde görülen halılardaki pastel boya lekesi, meyve suyu lekesi gibi çıkması zor olan lekeleri de kesin olarak çıkarmaktayız. Şirketimizi oldukça beğenecek aynı zamanda çevrenizdeki herkese bizi tavsiye edeceksiniz.

Üstelik bundan sonra asla halı yıkamayacak evinizdeki tüm halılarınızı da bize emanet edeceksiniz. Tüm halılarınızı da aynı aynı anda alıp yine söz verdiğimiz tarihte kapınıza kadar getiriyoruz. Size sadece tertemiz halıların keyfini çıkarmak kalacak.

ŞARK HEREKE HALI YIKAMA

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 35Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.ŞARK HEREKE HALI YIKAMADA Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın,